Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Wierzawice – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek na Podkarpaciu

Sortowanie

Od najnowszych

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana

Wierzawice,podkarpackie

250 000 zł5 500 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę na sprzedaż, zlokalizowaną w malowniczej miejscowości Wierzawice, 4km od Leżajska Szczegóły oferty: lokalizacja: wierzawice koło Leżajska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Wierzawice,podkarpackie

494 000 zł3 727 m² 133 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność przedstawić Państwu działkę inwestycyjną położoną w miejscowości Wierzawice. Jeżeli jesteś inwestorem, deweloperem to ta oferta skierowana jest właśnie dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Wierzawice

Wierzawice,podkarpackie

104 000 zł1 958 m² 53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości dk brokers przedstawia działkę o powierzchni 19,58 ara zlokalizowaną w miejscowości Wierzawice. Wierzawice to idealna lokalizacja pod zabudowę swojego wymarzonego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wierzawice

Wierzawice,podkarpackie

36 000 zł1 100 m² 32,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 11 ar, położona w miejscowości wierzawice, gmina Leżajsk, powiat Leżajsk. Działka usytuowana jest obok domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wierzawice

Wierzawice,podkarpackie

36 000 zł900 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 9 ar, położona w miejscowości wierzawice, gmina Leżajsk, powiat Leżajsk. Działka usytuowana jest obok domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Wierzawice

Wierzawice,podkarpackie

39 000 zł5 077 m² 7,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży są dwie działki o łącznej powierzchni 50,77ar , położone w wierzawicach, gmina Leżajsk, powiat leżajski, województwo podkarpackie. W skład nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Wierzawice

Wierzawice,podkarpackie

79 000 zł2 000 m² 39,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Eksperci Nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę o powierzchni ok. 20 a z bardzo dobrym i szybkim dojazdem do centrum Leżajska. Działka położona w miejscowości Wierzawice,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wierzawice

Wierzawice,podkarpackie

36 000 zł900 m² 40 zł/m²

 

 

 

Wierzawice,podkarpackie

39 550 zł1 130 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni około 11,30 ar ( działka powstała z podziału) położona w miejscowości wierzawice, gmina Leżajsk, powiat Leżajsk. Działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wierzawice

Wierzawice,podkarpackie

36 000 zł1 100 m² 32,73 zł/m²